Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ NA BENECKU V KRKONOŠÍCH

POPIS OBJEKTU

Ubytování ve dvou domech na Benecku.Objekty se nachází v klidné části obce Benecko s výhledem na Zlaté návrší 1435m n.m.. Parkování u objektu po celý rok zdarma. Benecko leží zhruba 10km od Vrchlabí a Jilemnice.
Místní podnebí a čistý vzduch pomáhá při léčení astmatu a onemocnění průdušek. Nad Beneckem se tyčí hora Žalý 1019m n.m s nádhernou kamennou rozhlednou, která se jistě stane i jedním z míst, které zde navštívíte.

Nová vilka.
V nové vilce je moderní 3 pokojový prostorný apartmán RENATA s velkou kuchyní, koupelnou a balkonem. Žádní jiní hosté. Venku zahradní posezení, gril a bazén. Podlahové topení.

Starší dům.
1. polovina domu s vlastním vchodem - moderní, prostorný 5 pokojový apartmán SOŇA pro 4 - 10 osob s velkou kuchyní, spíží, krbem, šatnou a vlastním vchodem.
2. polovina domu s vlastním vchodem - má 4 pokoje - 4 lůžkový 2 pokojový apartmán MILAN s kuchyňským koutem a vlastním sociálním
zařízením.
- 4 lůžkový pokoj MICHAL s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením.
- 2 lůžkový pokoj MARTIN s kuchyňským koutem - lze přidat k oběma pokojům
Pokoje lze pronajmout samostatně, nebo jako celek - polovina chalupy s vlastním vchodem pro maximálně 10 osob.

Celý objekt je vytápěn plynovým kotlem. Sušíme Vaše boty a oblečení, což ocení nejen rodiny s malými dětmi. Pokoje jsou vybaveny televizí, teplou vodou, varnou deskou, troubou, nebo dvojvařičem, varnou konvicí a základním nádobím. Vaření Vám může ušetřit nemalé částky za stravování v restauracích. K dispozici je i mikrovlnná trouba a lednice. V objektu je dále lyžárna a garáž pro kola. Využívat můžete i pinpongový stůl, či si zahrát badbinton na trávníku u domu. Venkovní bazén se solárním ohřevem a pískovou filtrací zajistí osvěžení za horkých dnů. Večery si zpestříte posezením u ohně a rodinným grilováním s fantastickým výhledem na hřebeny Krkonoš. Dostatek volného prostoru kolem domu využijí hlavně Vaše malé děti, pro které připravíme i zajímavé sportovní soutěže. Po dohodě můžeme v některých pokojích ubytovat i vaše 4 nohé kamarády. Je zde opravdový klid.
sedlackovabenecko@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one